Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ETNIC MUSIC SRL

CUI
22180875
Reg. Comerț
J40/14397/2007
Înregistrată
30.07.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL BUREBISTA, NR.3, BL.D 16, SC.A, ET.P, AP.2, cod poștal 31106
16.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9002
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 30.07.2007)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
61.062 RON
▼ 80% vs 2022
Profit net
41.024 RON
▼ 85% vs 2022
Capitaluri proprii
606.632 RON
▲ 7% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k181 k241 k301 k2019 · Cifră de afaceri: 150.419 RON2020 · Cifră de afaceri: 171.519 RON2021 · Cifră de afaceri: 144.669 RON2022 · Cifră de afaceri: 301.048 RON2023 · Cifră de afaceri: 61.062 RON2019 · Profit: 41.263 RON2020 · Profit: 141.645 RON2021 · Profit: 130.616 RON2022 · Profit: 270.362 RON2023 · Profit: 41.024 RON2019 · Datorii: 53.540 RON2020 · Datorii: 40.815 RON2021 · Datorii: 44.067 RON2022 · Datorii: 39.385 RON2023 · Datorii: 64.771 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ETNIC MUSIC SRL a avut o cifră de afaceri de 61.062 RON în 2023, cu un profit net de 41.024 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 61.062 301.048 144.669 171.519 150.419
Profit net 41.024 270.362 130.616 141.645 41.263
Capitaluri proprii 606.632 565.343 294.981 262.786 376.141
Active totale 671.403 604.728 339.048 303.601 429.681
Datorii totale 64.771 39.385 44.067 40.815 53.540
Număr mediu salariați 1 1 1 2 3

Analiză de risc — insolvență

16.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9002).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.