Activă Plătitor TVA ALBA

SANDAS SHOP SRL

CUI
22164810
Reg. Comerț
J2007000952010
Înregistrată
25.07.2007
Sediu social JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. MIHAIL KOGALNICEANU, BL.B2, ET.1, AP.1, cod poștal 515800
1.63
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4775
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 25.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
553.295 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
179.677 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0148 k296 k444 k592 k739 k2021 · Cifră de afaceri: 601.550 RON2022 · Cifră de afaceri: 739.384 RON2023 · Cifră de afaceri: 692.087 RON2024 · Cifră de afaceri: 616.247 RON2025 · Cifră de afaceri: 553.295 RON2021 · Profit: 42.004 RON2022 · Profit: 35.679 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 637.671 RON2022 · Datorii: 636.668 RON2023 · Datorii: 650.881 RON2024 · Datorii: 665.227 RON2025 · Datorii: 687.366 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SANDAS SHOP SRL a avut o cifră de afaceri de 553.295 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 553.295 616.247 692.087 739.384 601.550
Profit net 0 0 0 35.679 42.004
Capitaluri proprii 179.677 198.672 228.941 248.607 212.928
Active totale 865.583 861.198 876.292 885.275 850.599
Datorii totale 687.366 665.227 650.881 636.668 637.671
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

1.63
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4775).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.