Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LEONIDAS LAND SRL

CUI
22164438
Reg. Comerț
J40/14191/2007
Înregistrată
25.07.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. HAGI GHIŢĂ, NR.34, CAMERA NR. 1, ET.1, cod poștal 11503
-0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 25.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.566 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
1.482 RON
▼ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
-4.821 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0443 k886 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.568 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.529 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.566 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.566 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.566 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.494 RON2025 · Profit: 1.482 RON2021 · Datorii: 2.215.575 RON2022 · Datorii: 2.213.740 RON2023 · Datorii: 2.216.040 RON2024 · Datorii: 2.213.924 RON2025 · Datorii: 2.214.021 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEONIDAS LAND SRL a avut o cifră de afaceri de 2.566 RON în 2025, cu un profit net de 1.482 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.566 2.566 2.566 2.529 2.568
Profit net 1.482 1.494 0 0 0
Capitaluri proprii -4.821 -6.303 -7.797 -7.273 -5.788
Active totale 2.209.200 2.207.621 2.208.243 2.206.467 2.209.787
Datorii totale 2.214.021 2.213.924 2.216.040 2.213.740 2.215.575
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.