Activă SUCEAVA

GEORGI STAR IMPEX SRL

CUI
22119151
Reg. Comerț
J33/458/2016
Înregistrată
17.07.2007
Sediu social JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. VORONEŢ, NR.27, cod poștal 725300
1.33
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 17.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
71.105 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
26.307 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k51 k77 k103 k129 k2021 · Cifră de afaceri: 47.546 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.270 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.380 RON2024 · Cifră de afaceri: 108.144 RON2025 · Cifră de afaceri: 71.105 RON2021 · Profit: 2.209 RON2022 · Profit: 2.393 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 35.855 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 35.844 RON2022 · Datorii: 28.545 RON2023 · Datorii: 104.089 RON2024 · Datorii: 107.329 RON2025 · Datorii: 128.677 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEORGI STAR IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 71.105 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 71.105 108.144 46.380 41.270 47.546
Profit net 0 35.855 0 2.393 2.209
Capitaluri proprii 26.307 28.592 -7.263 -4.005 -885
Active totale 154.984 135.921 96.826 24.540 34.959
Datorii totale 128.677 107.329 104.089 28.545 35.844
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.33
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.