Activă Plătitor TVA VRANCEA

SOFT DESIGN COMPANY S.R.L.

CUI
22113442
Reg. Comerț
J39/611/2007
Înregistrată
16.07.2007
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CULTURII, NR.11, ET.1, AP.4, cod poștal 620112
3.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 16.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.573.616 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
44.770 RON
▼ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
385.880 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0371 k742 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.386.118 RON2022 · Cifră de afaceri: 983.334 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.854.725 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.768.768 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.573.616 RON2021 · Profit: 10.297 RON2022 · Profit: 10.427 RON2023 · Profit: 40.582 RON2024 · Profit: 64.510 RON2025 · Profit: 44.770 RON2021 · Datorii: 1.159.739 RON2022 · Datorii: 1.438.306 RON2023 · Datorii: 1.487.837 RON2024 · Datorii: 702.206 RON2025 · Datorii: 724.931 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOFT DESIGN COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.573.616 RON în 2025, cu un profit net de 44.770 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.573.616 1.768.768 1.854.725 983.334 1.386.118
Profit net 44.770 64.510 40.582 10.427 10.297
Capitaluri proprii 385.880 341.110 276.600 236.018 225.591
Active totale 1.370.100 1.058.498 1.794.340 1.703.382 1.372.238
Datorii totale 724.931 702.206 1.487.837 1.438.306 1.159.739
Număr mediu salariați 0 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

3.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.