Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

GAROFITA S.R.L.

CUI
2210696
Reg. Comerț
J24/14/1992
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. LIBERTĂŢII, NR.6, cod poștal 435500
20.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4775
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
484.597 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
63.151 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
421.941 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0108 k216 k323 k431 k539 k2021 · Cifră de afaceri: 456.565 RON2022 · Cifră de afaceri: 492.696 RON2023 · Cifră de afaceri: 514.413 RON2024 · Cifră de afaceri: 539.104 RON2025 · Cifră de afaceri: 484.597 RON2021 · Profit: 81.388 RON2022 · Profit: 82.670 RON2023 · Profit: 62.128 RON2024 · Profit: 79.687 RON2025 · Profit: 63.151 RON2021 · Datorii: 87.983 RON2022 · Datorii: 121.240 RON2023 · Datorii: 55.592 RON2024 · Datorii: 61.073 RON2025 · Datorii: 34.072 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAROFITA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 484.597 RON în 2025, cu un profit net de 63.151 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 484.597 539.104 514.413 492.696 456.565
Profit net 63.151 79.687 62.128 82.670 81.388
Capitaluri proprii 421.941 409.901 371.519 309.391 323.773
Active totale 456.013 470.974 427.111 430.631 411.756
Datorii totale 34.072 61.073 55.592 121.240 87.983
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

20.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4775).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.