Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DAMAR EXPO S.R.L.

CUI
22098350
Reg. Comerț
J40/13407/2007
Înregistrată
12.07.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DOAMNA GHICA, NR.5, BL.3, SC.C, ET.4, AP.99, cod poștal 22822
3.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 12.07.2007)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
134.351 RON
▲ 29% vs 2011
Profit net
97.952 RON
▲ 36% vs 2011
Capitaluri proprii
240 RON
▼ 100% vs 2011
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k101 k152 k202 k253 k2008 · Cifră de afaceri: 94.531 RON2009 · Cifră de afaceri: 112.176 RON2010 · Cifră de afaceri: 8.577 RON2011 · Cifră de afaceri: 103.996 RON2012 · Cifră de afaceri: 134.351 RON2008 · Profit: 32.261 RON2009 · Profit: 62.615 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 72.090 RON2012 · Profit: 97.952 RON2008 · Datorii: 115.459 RON2009 · Datorii: 127.039 RON2010 · Datorii: 142.275 RON2011 · Datorii: 87.755 RON2012 · Datorii: 252.557 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAMAR EXPO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 134.351 RON în 2012, cu un profit net de 97.952 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 134.351 103.996 8.577 112.176 94.531
Profit net 97.952 72.090 0 62.615 32.261
Capitaluri proprii 240 140.031 67.941 78.407 15.793
Active totale 252.797 227.786 210.216 205.446 131.252
Datorii totale 252.557 87.755 142.275 127.039 115.459
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.