Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

REVA EXPERT SRL

CUI
22075527
Reg. Comerț
J2011013146407
Înregistrată
09.07.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GORGAN SPĂTARU, NR.65
12.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 09.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.161.874 RON
▲ 567% vs 2024
Profit net
2.038.516 RON
▲ 372% vs 2024
Capitaluri proprii
2.039.096 RON
▲ 371% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,3 mil4,9 mil6,5 mil8,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 388.544 RON2022 · Cifră de afaceri: 697.459 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.878.734 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.223.067 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.161.874 RON2021 · Profit: 168.049 RON2022 · Profit: 321.402 RON2023 · Profit: 1.178.420 RON2024 · Profit: 432.156 RON2025 · Profit: 2.038.516 RON2021 · Datorii: 201.044 RON2022 · Datorii: 265.302 RON2023 · Datorii: 392.998 RON2024 · Datorii: 284.817 RON2025 · Datorii: 1.183.882 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REVA EXPERT SRL a avut o cifră de afaceri de 8.161.874 RON în 2025, cu un profit net de 2.038.516 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.161.874 1.223.067 1.878.734 697.459 388.544
Profit net 2.038.516 432.156 1.178.420 321.402 168.049
Capitaluri proprii 2.039.096 432.636 1.178.900 321.882 168.529
Active totale 3.222.978 717.453 1.571.898 587.184 369.573
Datorii totale 1.183.882 284.817 392.998 265.302 201.044
Număr mediu salariați 1 1 2 2 0

Analiză de risc — insolvență

12.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.