Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

PANIPAN SRL

CUI
22060984
Reg. Comerț
J07/402/2007
Înregistrată
05.07.2007
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. BUCOVINA, NR.8
-1.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 05.07.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.208.611 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
17.386 RON
▼ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0319 k638 k957 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.366.674 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.521.495 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.595.314 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.477.639 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.208.611 RON2021 · Profit: 232.575 RON2022 · Profit: 106.421 RON2023 · Profit: 158.291 RON2024 · Profit: 19.002 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 492.879 RON2022 · Datorii: 432.211 RON2023 · Datorii: 435.106 RON2024 · Datorii: 433.390 RON2025 · Datorii: 412.589 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PANIPAN SRL a avut o cifră de afaceri de 1.208.611 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.208.611 1.477.639 1.595.314 1.521.495 1.366.674
Profit net 0 19.002 158.291 106.421 232.575
Capitaluri proprii 17.386 169.002 308.291 256.421 517.479
Active totale 315.526 485.223 619.747 574.183 894.481
Datorii totale 412.589 433.390 435.106 432.211 492.879
Număr mediu salariați 10 12 14 13 13

Analiză de risc — insolvență

-1.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.