Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OASIS BEAUTY SRL

CUI
21904872
Reg. Comerț
J2007011196405
Înregistrată
11.06.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL CHIŞINĂU, NR.79, BL.A12 BIS, SC.A, ET.P, AP.3, cod poștal 22147
-934.68
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 11.06.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
220.667 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-905.597 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0182 k365 k547 k730 k912 k2021 · Cifră de afaceri: 110.008 RON2022 · Cifră de afaceri: 127.464 RON2023 · Cifră de afaceri: 151.445 RON2024 · Cifră de afaceri: 208.506 RON2025 · Cifră de afaceri: 220.667 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 606.876 RON2022 · Datorii: 670.401 RON2023 · Datorii: 750.805 RON2024 · Datorii: 815.264 RON2025 · Datorii: 911.960 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OASIS BEAUTY SRL a avut o cifră de afaceri de 220.667 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 220.667 208.506 151.445 127.464 110.008
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -905.597 -815.105 -749.037 -662.076 -594.249
Active totale 6.363 159 1.768 8.325 12.627
Datorii totale 911.960 815.264 750.805 670.401 606.876
Număr mediu salariați 5 6 6 9 9

Analiză de risc — insolvență

-934.68
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.