Activă Plătitor TVA BRAŞOV

FOUR SARA SRL

CUI
21817741
Reg. Comerț
J2007001459080
Înregistrată
29.05.2007
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. OLTEŢ, NR.21A, SPAŢIU COMERCIAL II. BIROUL 2., cod poștal 500152
12.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 29.05.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.553.792 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
221.107 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
1.040.048 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0612 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.820.893 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.050.834 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.058.025 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.621.246 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.553.792 RON2021 · Profit: 709.887 RON2022 · Profit: 939.263 RON2023 · Profit: 618.300 RON2024 · Profit: 370.302 RON2025 · Profit: 221.107 RON2021 · Datorii: 253.430 RON2022 · Datorii: 202.496 RON2023 · Datorii: 237.975 RON2024 · Datorii: 206.707 RON2025 · Datorii: 224.315 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOUR SARA SRL a avut o cifră de afaceri de 2.553.792 RON în 2025, cu un profit net de 221.107 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.553.792 2.621.246 3.058.025 3.050.834 1.820.893
Profit net 221.107 370.302 618.300 939.263 709.887
Capitaluri proprii 1.040.048 1.074.505 1.000.236 1.217.058 1.047.632
Active totale 1.261.466 1.278.315 1.235.314 1.416.657 1.298.165
Datorii totale 224.315 206.707 237.975 202.496 253.430
Număr mediu salariați 13 13 15 14 16

Analiză de risc — insolvență

12.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.