Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PHANE AUTO TRADING S.R.L.

CUI
21603675
Reg. Comerț
J40/7904/2007
Înregistrată
20.04.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA VOIEVOD ALEXANDRU MORUZZI, NR.8, BL.4, SC.1, ET.1, AP.12, cod poștal 31159
9.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 20.04.2007)

Date financiare 2017

Cifră de afaceri netă
256.456 RON
▲ 0% vs 2016
Profit net
51.096 RON
Capitaluri proprii
62.252 RON
▲ 119% vs 2016
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2016

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k148 k222 k296 k371 k2013 · Cifră de afaceri: 145.541 RON2014 · Cifră de afaceri: 169.382 RON2015 · Cifră de afaceri: 179.431 RON2016 · Cifră de afaceri: 255.997 RON2017 · Cifră de afaceri: 256.456 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 51.096 RON2013 · Datorii: 258.127 RON2014 · Datorii: 274.286 RON2015 · Datorii: 300.789 RON2016 · Datorii: 370.596 RON2017 · Datorii: 47.629 RON20132014201520162017
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PHANE AUTO TRADING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 256.456 RON în 2017, cu un profit net de 51.096 RON.

Indicator (RON) 20172016201520142013
Cifră de afaceri netă 256.456 255.997 179.431 169.382 145.541
Profit net 51.096 0 0 0 0
Capitaluri proprii 62.252 -321.844 -140.564 -132.276 -97.221
Active totale 109.881 48.752 160.225 142.010 160.906
Datorii totale 47.629 370.596 300.789 274.286 258.127
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2017. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.