Radiată GIURGIU

M SI M CONFORT SRL

CUI
21581232
Reg. Comerț
J52/283/2007
Înregistrată
17.04.2007
Sediu social JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. CLOPOTARI, BL.517, SC.D, ET.2, AP.50

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 17.04.2007)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-54.999 RON
▲ 79% vs 2011
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k264 k331 k2008 · Cifră de afaceri: 90.203 RON2009 · Cifră de afaceri: 21.617 RON2010 · Cifră de afaceri: 8.409 RON2011 · Cifră de afaceri: 504 RON2012 · Cifră de afaceri: 0 RON2008 · Profit: 0 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 189.507 RON2009 · Datorii: 219.751 RON2010 · Datorii: 275.604 RON2011 · Datorii: 330.590 RON2012 · Datorii: 54.999 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M SI M CONFORT SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 0 504 8.409 21.617 90.203
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -54.999 -260.841 -205.438 -183.788 -47.382
Active totale 0 69.749 70.166 35.963 142.125
Datorii totale 54.999 330.590 275.604 219.751 189.507
Număr mediu salariați 0 2 2 5 4

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.