Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ARH SQUAD SRL

CUI
21506974
Reg. Comerț
J2007006848403
Înregistrată
03.04.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS COLENTINA, NR.16, CLADIREA LACRAMIOARA. CAM. 1, BL.A6, ET.9, AP.79, cod poștal 21177
12.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 03.04.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.230.310 RON
▲ 56% vs 2024
Profit net
810.187 RON
▲ 76% vs 2024
Capitaluri proprii
810.427 RON
▲ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0246 k492 k738 k984 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.746 RON2022 · Cifră de afaceri: 75.343 RON2023 · Cifră de afaceri: 380.989 RON2024 · Cifră de afaceri: 790.104 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.230.310 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 45.611 RON2023 · Profit: 169.614 RON2024 · Profit: 461.305 RON2025 · Profit: 810.187 RON2021 · Datorii: 155.563 RON2022 · Datorii: 161.208 RON2023 · Datorii: 103.263 RON2024 · Datorii: 76.388 RON2025 · Datorii: 444.053 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARH SQUAD SRL a avut o cifră de afaceri de 1.230.310 RON în 2025, cu un profit net de 810.187 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.230.310 790.104 380.989 75.343 2.746
Profit net 810.187 461.305 169.614 45.611 0
Capitaluri proprii 810.427 461.545 62.310 -107.303 -152.915
Active totale 1.252.314 786.633 164.360 53.686 2.266
Datorii totale 444.053 76.388 103.263 161.208 155.563
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.