Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EUROMATIC PLUS SRL

CUI
21391939
Reg. Comerț
J2007005616405
Înregistrată
19.03.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CLUJ, NR.51, MANSARDA
5.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4646
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 19.03.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.377.351 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
272.732 RON
▲ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
272.972 RON
▼ 63% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0475 k951 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.258.907 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.006.898 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.046.014 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.340.420 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.377.351 RON2021 · Profit: 384.698 RON2022 · Profit: 270.063 RON2023 · Profit: 210.291 RON2024 · Profit: 264.364 RON2025 · Profit: 272.732 RON2021 · Datorii: 346.412 RON2022 · Datorii: 579.445 RON2023 · Datorii: 304.821 RON2024 · Datorii: 257.472 RON2025 · Datorii: 685.416 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROMATIC PLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.377.351 RON în 2025, cu un profit net de 272.732 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.377.351 2.340.420 2.046.014 2.006.898 2.258.907
Profit net 272.732 264.364 210.291 270.063 384.698
Capitaluri proprii 272.972 744.950 480.586 270.295 880.632
Active totale 958.388 1.002.422 785.407 849.740 1.227.044
Datorii totale 685.416 257.472 304.821 579.445 346.412
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

5.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4646).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.