Activă ILFOV

PRINTESA ANNE S.R.L.

CUI
21384753
Reg. Comerț
J23/787/2007
Înregistrată
19.03.2007
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, CALEA BUCURESTILOR, NR.235, cod poștal 75100
3.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 19.03.2007)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
283.693 RON
▼ 3% vs 2011
Profit net
31.793 RON
▼ 34% vs 2011
Capitaluri proprii
115.688 RON
▲ 38% vs 2011
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

082 k164 k246 k328 k410 k2008 · Cifră de afaceri: 410.406 RON2009 · Cifră de afaceri: 321.887 RON2010 · Cifră de afaceri: 204.992 RON2011 · Cifră de afaceri: 293.582 RON2012 · Cifră de afaceri: 283.693 RON2008 · Profit: 4.175 RON2009 · Profit: 30.713 RON2010 · Profit: 7.398 RON2011 · Profit: 48.379 RON2012 · Profit: 31.793 RON2008 · Datorii: 189.069 RON2009 · Datorii: 83.467 RON2010 · Datorii: 168.277 RON2011 · Datorii: 146.129 RON2012 · Datorii: 235.986 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRINTESA ANNE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 283.693 RON în 2012, cu un profit net de 31.793 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 283.693 293.582 204.992 321.887 410.406
Profit net 31.793 48.379 7.398 30.713 4.175
Capitaluri proprii 115.688 83.895 35.516 28.118 -2.595
Active totale 351.674 230.024 203.793 111.585 186.474
Datorii totale 235.986 146.129 168.277 83.467 189.069
Număr mediu salariați 1 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.