Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SYNTHESIS ARCHITECTURE SRL

CUI
21380352
Reg. Comerț
J40/5517/2007
Înregistrată
16.03.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DOAMNA GHICA, NR.32, BL.12SUD, SC.3, AP.73
-13.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 16.03.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
250.994 RON
▲ 181% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-287.235 RON
▼ 806% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k173 k259 k346 k432 k2021 · Cifră de afaceri: 3.553 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.857 RON2023 · Cifră de afaceri: 237.983 RON2024 · Cifră de afaceri: 89.292 RON2025 · Cifră de afaceri: 250.994 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 90.610 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 348.446 RON2022 · Datorii: 358.343 RON2023 · Datorii: 264.750 RON2024 · Datorii: 358.223 RON2025 · Datorii: 432.185 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SYNTHESIS ARCHITECTURE SRL a avut o cifră de afaceri de 250.994 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 250.994 89.292 237.983 87.857 3.553
Profit net 0 0 90.610 0 0
Capitaluri proprii -287.235 -31.688 49.706 -40.903 29.047
Active totale 143.107 323.880 312.523 315.507 377.493
Datorii totale 432.185 358.223 264.750 358.343 348.446
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-13.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.