Activă Plătitor TVA COVASNA

KOLIST SRL

CUI
21200893
Reg. Comerț
J14/109/2007
Înregistrată
26.02.2007
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. JÓZSEF ATTILA, NR.105, cod poștal 520046
5.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 26.02.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.470.047 RON
▲ 153% vs 2024
Profit net
365.544 RON
▲ 195% vs 2024
Capitaluri proprii
365.784 RON
▲ 91% vs 2024
Număr mediu angajați
26
▲ 86% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0694 k1,4 mil2,1 mil2,8 mil3,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 75.680 RON2022 · Cifră de afaceri: 61.750 RON2023 · Cifră de afaceri: 359.749 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.371.976 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.470.047 RON2021 · Profit: 15.188 RON2022 · Profit: 6.105 RON2023 · Profit: 30.888 RON2024 · Profit: 123.852 RON2025 · Profit: 365.544 RON2021 · Datorii: 9.944 RON2022 · Datorii: 9.335 RON2023 · Datorii: 51.504 RON2024 · Datorii: 218.962 RON2025 · Datorii: 906.564 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KOLIST SRL a avut o cifră de afaceri de 3.470.047 RON în 2025, cu un profit net de 365.544 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.470.047 1.371.976 359.749 61.750 75.680
Profit net 365.544 123.852 30.888 6.105 15.188
Capitaluri proprii 365.784 191.683 78.701 47.813 41.708
Active totale 1.272.348 410.645 130.205 57.148 51.652
Datorii totale 906.564 218.962 51.504 9.335 9.944
Număr mediu salariați 26 14 4 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.