Activă Plătitor TVA PRAHOVA

GLOBAL PROTECT S.R.L.

CUI
21133590
Reg. Comerț
J29/445/2007
Înregistrată
20.02.2007
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT BLEJOI COM. BLEJOI, TARLAUA 16, PARCELA 1/10, cod poștal 107070
-23.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 20.02.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
27.500 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-72.947 RON
▼ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k63 k84 k106 k2021 · Cifră de afaceri: 76.598 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.838 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.155 RON2024 · Cifră de afaceri: 37.684 RON2025 · Cifră de afaceri: 27.500 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 103.302 RON2022 · Datorii: 81.897 RON2023 · Datorii: 85.512 RON2024 · Datorii: 87.036 RON2025 · Datorii: 105.579 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLOBAL PROTECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 27.500 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 27.500 37.684 46.155 41.838 76.598
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -72.947 -57.010 -19.322 27.263 75.061
Active totale 23.246 20.640 57.704 100.674 179.263
Datorii totale 105.579 87.036 85.512 81.897 103.302
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-23.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.