Activă Plătitor TVA ILFOV

DECORAFT CONSTRUCT SRL

CUI
21059876
Reg. Comerț
J23/2103/2016
Înregistrată
13.02.2007
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. REZERVELOR, NR.93, BL.A, ET.8, AP.114, cod poștal 77042
-2.85
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 13.02.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
461.128 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-83.118 RON
▼ 331% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

093 k187 k280 k374 k467 k2021 · Cifră de afaceri: 466.909 RON2022 · Cifră de afaceri: 428.343 RON2023 · Cifră de afaceri: 439.726 RON2024 · Cifră de afaceri: 311.985 RON2025 · Cifră de afaceri: 461.128 RON2021 · Profit: 82.522 RON2022 · Profit: 90.135 RON2023 · Profit: 104.450 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 312.584 RON2022 · Datorii: 254.911 RON2023 · Datorii: 231.877 RON2024 · Datorii: 237.927 RON2025 · Datorii: 303.378 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DECORAFT CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 461.128 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 461.128 311.985 439.726 428.343 466.909
Profit net 0 0 104.450 90.135 82.522
Capitaluri proprii -83.118 35.914 40.561 562.129 471.993
Active totale 218.142 272.990 271.705 815.488 783.428
Datorii totale 303.378 237.927 231.877 254.911 312.584
Număr mediu salariați 2 4 3 4 5

Analiză de risc — insolvență

-2.85
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.