Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SOFTWIN GRUP SRL

CUI
21011169
Reg. Comerț
J2011004234405
Înregistrată
08.02.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BD. DIMITRIE POMPEI, NR.10A, CLADIREA CONECT 1. ET. 1. ZONA A. BIROUL NR. 5
11.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 08.02.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
24.900 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
1.333 RON
▼ 72% vs 2024
Capitaluri proprii
70.812 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k15 k20 k25 k2021 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 24.900 RON2021 · Profit: 7.141 RON2022 · Profit: 7.995 RON2023 · Profit: 7.022 RON2024 · Profit: 4.841 RON2025 · Profit: 1.333 RON2021 · Datorii: 13.855 RON2022 · Datorii: 12.510 RON2023 · Datorii: 12.270 RON2024 · Datorii: 12.342 RON2025 · Datorii: 12.781 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOFTWIN GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 24.900 RON în 2025, cu un profit net de 1.333 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 24.900 24.000 24.000 24.000 24.000
Profit net 1.333 4.841 7.022 7.995 7.141
Capitaluri proprii 70.812 69.479 64.638 57.616 49.621
Active totale 82.454 81.821 76.908 70.126 63.476
Datorii totale 12.781 12.342 12.270 12.510 13.855
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

11.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.