Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LOOP SRL

CUI
20959608
Reg. Comerț
J2007002222405
Înregistrată
05.02.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VIITORULUI, NR.182, BL.49, SC.B, ET.8, AP.71, cod poștal 20618
5.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 05.02.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.027.384 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
245.699 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
1.043.286 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0227 k455 k682 k909 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 756.512 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.026.804 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.130.998 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.037.324 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.027.384 RON2021 · Profit: 259.370 RON2022 · Profit: 190.714 RON2023 · Profit: 293.190 RON2024 · Profit: 409.843 RON2025 · Profit: 245.699 RON2021 · Datorii: 1.136.280 RON2022 · Datorii: 1.002.475 RON2023 · Datorii: 1.027.822 RON2024 · Datorii: 1.014.041 RON2025 · Datorii: 1.032.991 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LOOP SRL a avut o cifră de afaceri de 1.027.384 RON în 2025, cu un profit net de 245.699 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.027.384 1.037.324 1.130.998 1.026.804 756.512
Profit net 245.699 409.843 293.190 190.714 259.370
Capitaluri proprii 1.043.286 853.143 443.300 150.110 -40.604
Active totale 2.076.277 1.867.184 1.471.122 1.152.585 1.095.676
Datorii totale 1.032.991 1.014.041 1.027.822 1.002.475 1.136.280
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.