Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OUTER TRIP SRL

CUI
20914487
Reg. Comerț
J2007001933403
Înregistrată
01.02.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR HRISOVULUI, NR.2-4, PARTER. CAMERA 1, BL.2, AP.88
1.56
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 01.02.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
278.496 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
14.551 RON
▼ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
15.752 RON
▼ 83% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k139 k209 k278 k348 k2021 · Cifră de afaceri: 204.938 RON2022 · Cifră de afaceri: 256.442 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.984 RON2024 · Cifră de afaceri: 243.811 RON2025 · Cifră de afaceri: 278.496 RON2021 · Profit: 118.389 RON2022 · Profit: 152.509 RON2023 · Profit: 80.393 RON2024 · Profit: 90.906 RON2025 · Profit: 14.551 RON2021 · Datorii: 9.532 RON2022 · Datorii: 16.773 RON2023 · Datorii: 8.655 RON2024 · Datorii: 347.520 RON2025 · Datorii: 155.610 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OUTER TRIP SRL a avut o cifră de afaceri de 278.496 RON în 2025, cu un profit net de 14.551 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 278.496 243.811 297.984 256.442 204.938
Profit net 14.551 90.906 80.393 152.509 118.389
Capitaluri proprii 15.752 92.106 263.395 183.002 239.967
Active totale 171.362 439.626 272.050 199.775 249.499
Datorii totale 155.610 347.520 8.655 16.773 9.532
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

1.56
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.