Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IANCU STAR SRL

CUI
20891863
Reg. Comerț
J2007000222234
Înregistrată
31.01.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE LIVEZILOR, NR.43, BL.36, SC.2, ET.2, AP.122, cod poștal 52456
-11.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8553
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 31.01.2007)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
285.000 RON
▼ 3% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-153.666 RON
▼ 99% vs 2020
Număr mediu angajați
8
▼ 27% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k297 k2017 · Cifră de afaceri: 218.620 RON2018 · Cifră de afaceri: 287.760 RON2019 · Cifră de afaceri: 296.650 RON2020 · Cifră de afaceri: 292.700 RON2021 · Cifră de afaceri: 285.000 RON2017 · Profit: 37.157 RON2018 · Profit: 60.817 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 82.548 RON2018 · Datorii: 84.477 RON2019 · Datorii: 86.575 RON2020 · Datorii: 189.387 RON2021 · Datorii: 245.215 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IANCU STAR SRL a avut o cifră de afaceri de 285.000 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 285.000 292.700 296.650 287.760 218.620
Profit net 0 0 0 60.817 37.157
Capitaluri proprii -153.666 -77.201 -8.145 49.361 -11.456
Active totale 91.549 112.186 78.430 133.838 71.892
Datorii totale 245.215 189.387 86.575 84.477 82.548
Număr mediu salariați 8 11 9 8 0

Analiză de risc — insolvență

-11.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8553).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.