Activă PRAHOVA

MOLGAM ART S.R.L.

CUI
20827488
Reg. Comerț
J29/230/2007
Înregistrată
29.01.2007
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT TELEGA COM. TELEGA, NR.1484, cod poștal 107600
-11.40
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3101
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 29.01.2007)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
207.015 RON
▼ 27% vs 2019
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2019
Capitaluri proprii
-718.797 RON
▼ 47% vs 2019
Număr mediu angajați
5
▼ 29% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0231 k462 k694 k925 k1,2 mil2016 · Cifră de afaceri: 136.585 RON2017 · Cifră de afaceri: 195.381 RON2018 · Cifră de afaceri: 340.458 RON2019 · Cifră de afaceri: 284.333 RON2020 · Cifră de afaceri: 207.015 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 40.416 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 1.097.900 RON2017 · Datorii: 1.152.242 RON2018 · Datorii: 1.112.965 RON2019 · Datorii: 1.090.262 RON2020 · Datorii: 1.155.937 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOLGAM ART S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 207.015 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 207.015 284.333 340.458 195.381 136.585
Profit net 0 40.416 0 0 0
Capitaluri proprii -718.797 -487.425 -527.842 -498.287 -381.833
Active totale 438.140 603.837 586.123 654.955 717.067
Datorii totale 1.155.937 1.090.262 1.112.965 1.152.242 1.097.900
Număr mediu salariați 5 7 7 7 7

Analiză de risc — insolvență

-11.40
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3101).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.