Activă TIMIŞ

JON BY CONSTRUCT SRL

CUI
20687732
Reg. Comerț
J35/243/2007
Înregistrată
19.01.2007
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT TORMAC COM. TORMAC, NR.648, cod poștal 307430
37.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buziaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4334
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 19.01.2007)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
75.971 RON
▼ 69% vs 2020
Profit net
36.846 RON
▼ 82% vs 2020
Capitaluri proprii
865.355 RON
▲ 4% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k113 k169 k226 k282 k2017 · Cifră de afaceri: 217.789 RON2018 · Cifră de afaceri: 271.671 RON2019 · Cifră de afaceri: 282.169 RON2020 · Cifră de afaceri: 248.695 RON2021 · Cifră de afaceri: 75.971 RON2017 · Profit: 162.810 RON2018 · Profit: 229.757 RON2019 · Profit: 241.292 RON2020 · Profit: 208.064 RON2021 · Profit: 36.846 RON2017 · Datorii: 5.540 RON2018 · Datorii: 16.279 RON2019 · Datorii: 13.834 RON2020 · Datorii: 19.046 RON2021 · Datorii: 29.827 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JON BY CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 75.971 RON în 2021, cu un profit net de 36.846 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 75.971 248.695 282.169 271.671 217.789
Profit net 36.846 208.064 241.292 229.757 162.810
Capitaluri proprii 865.355 828.509 620.445 379.153 149.396
Active totale 895.182 847.555 634.279 395.432 154.936
Datorii totale 29.827 19.046 13.834 16.279 5.540
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

37.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4334).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.