Activă CONSTANŢA

KOJANU SI FIII S.R.L.

CUI
20551462
Reg. Comerț
J13/90/2007
Înregistrată
12.01.2007
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CASTELU COM. CASTELU, STR. 1 MAI, NR.89, cod poștal 907040
3.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 12.01.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
24.531 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
3.501 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
19.308 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k17 k26 k35 k43 k2021 · Cifră de afaceri: 27.894 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.241 RON2023 · Cifră de afaceri: 29.519 RON2024 · Cifră de afaceri: 25.424 RON2025 · Cifră de afaceri: 24.531 RON2021 · Profit: 5.672 RON2022 · Profit: 5.436 RON2023 · Profit: 5.070 RON2024 · Profit: 3.609 RON2025 · Profit: 3.501 RON2021 · Datorii: 43.222 RON2022 · Datorii: 42.154 RON2023 · Datorii: 42.863 RON2024 · Datorii: 43.171 RON2025 · Datorii: 42.802 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KOJANU SI FIII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 24.531 RON în 2025, cu un profit net de 3.501 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 24.531 25.424 29.519 32.241 27.894
Profit net 3.501 3.609 5.070 5.436 5.672
Capitaluri proprii 19.308 15.807 12.198 7.127 1.692
Active totale 62.110 58.978 55.061 49.281 44.914
Datorii totale 42.802 43.171 42.863 42.154 43.222
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.