Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EXPRES COM ALIM SRL

CUI
20288
Reg. Comerț
J40/12212/1991
Înregistrată
10.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. FUNDENI, NR.124, cod poștal 22336
2.06
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 10.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
276.503 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
36.615 RON
▼ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k222 k277 k2021 · Cifră de afaceri: 161.817 RON2022 · Cifră de afaceri: 262.154 RON2023 · Cifră de afaceri: 267.921 RON2024 · Cifră de afaceri: 277.453 RON2025 · Cifră de afaceri: 276.503 RON2021 · Profit: 54.564 RON2022 · Profit: 129.147 RON2023 · Profit: 33.017 RON2024 · Profit: 5.748 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 129.488 RON2022 · Datorii: 42.200 RON2023 · Datorii: 9.621 RON2024 · Datorii: 34.620 RON2025 · Datorii: 105.283 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXPRES COM ALIM SRL a avut o cifră de afaceri de 276.503 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 276.503 277.453 267.921 262.154 161.817
Profit net 0 5.748 33.017 129.147 54.564
Capitaluri proprii 36.615 146.764 141.016 117.407 -11.740
Active totale 141.898 181.384 150.637 159.607 117.748
Datorii totale 105.283 34.620 9.621 42.200 129.488
Număr mediu salariați 4 4 5 7 7

Analiză de risc — insolvență

2.06
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.