Activă Plătitor TVA ARAD

IZOLATII METALICE S.R.L.

CUI
20203212
Reg. Comerț
J02/2464/2006
Înregistrată
22.12.2006
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ODOBESCU, NR.13, cod poștal 310214
-4.10
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 22.12.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
69.515 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-319.572 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0177 k353 k530 k707 k883 k2021 · Cifră de afaceri: 164.459 RON2022 · Cifră de afaceri: 353.458 RON2023 · Cifră de afaceri: 185.965 RON2024 · Cifră de afaceri: 91.934 RON2025 · Cifră de afaceri: 69.515 RON2021 · Profit: 190.528 RON2022 · Profit: 312.623 RON2023 · Profit: 15.086 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 825.300 RON2022 · Datorii: 603.712 RON2023 · Datorii: 413.412 RON2024 · Datorii: 612.531 RON2025 · Datorii: 883.153 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IZOLATII METALICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 69.515 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 69.515 91.934 185.965 353.458 164.459
Profit net 0 0 15.086 312.623 190.528
Capitaluri proprii -319.572 -216.366 -17.839 -32.925 -345.548
Active totale 563.581 396.165 395.573 570.787 479.752
Datorii totale 883.153 612.531 413.412 603.712 825.300
Număr mediu salariați 3 3 4 5 5

Analiză de risc — insolvență

-4.10
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.