Activă Plătitor TVA SĂLAJ

MAGNOLIAFARM SRL

CUI
20202640
Reg. Comerț
J2006000908313
Înregistrată
22.12.2006
Sediu social JUD. SĂLAJ, SAT RUS COM. RUS, COM.RUS, NR.92, cod poștal 457290
3.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 22.12.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
822.235 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
124.763 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0166 k332 k498 k664 k830 k2021 · Cifră de afaceri: 697.197 RON2022 · Cifră de afaceri: 737.420 RON2023 · Cifră de afaceri: 830.285 RON2024 · Cifră de afaceri: 808.378 RON2025 · Cifră de afaceri: 822.235 RON2021 · Profit: 42.546 RON2022 · Profit: 16.864 RON2023 · Profit: 25.407 RON2024 · Profit: 1.581 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 229.904 RON2022 · Datorii: 226.558 RON2023 · Datorii: 279.828 RON2024 · Datorii: 201.408 RON2025 · Datorii: 203.149 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAGNOLIAFARM SRL a avut o cifră de afaceri de 822.235 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 822.235 808.378 830.285 737.420 697.197
Profit net 0 1.581 25.407 16.864 42.546
Capitaluri proprii 124.763 167.572 165.991 147.105 148.134
Active totale 327.912 368.980 445.819 373.663 378.038
Datorii totale 203.149 201.408 279.828 226.558 229.904
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.