Activă Plătitor TVA BIHOR

IT IMPLEMENTATION S.R.L.

CUI
20167500
Reg. Comerț
J05/2828/2006
Înregistrată
21.12.2006
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. HOREA, NR.26, cod poștal 410080
16.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6209
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 21.12.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
615.126 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
190.792 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
193.192 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k246 k369 k492 k615 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 216.967 RON2023 · Cifră de afaceri: 386.155 RON2024 · Cifră de afaceri: 568.739 RON2025 · Cifră de afaceri: 615.126 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 135.641 RON2023 · Profit: 93.804 RON2024 · Profit: 164.192 RON2025 · Profit: 190.792 RON2021 · Datorii: 6.944 RON2022 · Datorii: 48.191 RON2023 · Datorii: 61.382 RON2024 · Datorii: 60.821 RON2025 · Datorii: 54.688 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IT IMPLEMENTATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 615.126 RON în 2025, cu un profit net de 190.792 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 615.126 568.739 386.155 216.967 0
Profit net 190.792 164.192 93.804 135.641 0
Capitaluri proprii 193.192 166.592 96.204 129.934 -5.707
Active totale 247.880 227.413 157.586 178.125 1.237
Datorii totale 54.688 60.821 61.382 48.191 6.944
Număr mediu salariați 5 5 5 3 0

Analiză de risc — insolvență

16.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6209).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.