Activă TIMIŞ

AL DALBA SRL

CUI
19962847
Reg. Comerț
J2006004155355
Înregistrată
18.12.2006
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DR. COSMA AUREL, NR.7, MANSARDĂ, AP.5
3.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 18.12.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
135.993 RON
▲ 119% vs 2024
Profit net
155.882 RON
Capitaluri proprii
10.640 RON
▲ 107% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0134 k269 k403 k537 k672 k2021 · Cifră de afaceri: 44.491 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.226 RON2023 · Cifră de afaceri: 45.654 RON2024 · Cifră de afaceri: 62.149 RON2025 · Cifră de afaceri: 135.993 RON2021 · Profit: 5.903 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 155.882 RON2021 · Datorii: 611.947 RON2022 · Datorii: 613.104 RON2023 · Datorii: 618.144 RON2024 · Datorii: 671.554 RON2025 · Datorii: 504.673 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AL DALBA SRL a avut o cifră de afaceri de 135.993 RON în 2025, cu un profit net de 155.882 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 135.993 62.149 45.654 42.226 44.491
Profit net 155.882 0 0 0 5.903
Capitaluri proprii 10.640 -145.242 -76.683 -48.662 -33.146
Active totale 515.313 526.312 541.461 564.442 578.801
Datorii totale 504.673 671.554 618.144 613.104 611.947
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.