Activă Plătitor TVA IAŞI

VIITORUL S.R.L.

CUI
1971249
Reg. Comerț
J22/626/1991
Înregistrată
28.11.1992
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. VOINEŞTI, NR.124, CAMERA 1, cod poștal 700620
2.12
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 28.11.1992)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
2.889.949 RON
▼ 8% vs 2023
Profit net
157.513 RON
▼ 15% vs 2023
Capitaluri proprii
923.171 RON
▲ 19% vs 2023
Număr mediu angajați
18
▲ 20% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0653 k1,3 mil2,0 mil2,6 mil3,3 mil2020 · Cifră de afaceri: 2.021.123 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.148.419 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.618.550 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.128.460 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.889.949 RON2020 · Profit: 156.859 RON2021 · Profit: 247.761 RON2022 · Profit: 12.383 RON2023 · Profit: 186.019 RON2024 · Profit: 157.513 RON2020 · Datorii: 1.432.878 RON2021 · Datorii: 2.346.485 RON2022 · Datorii: 3.262.525 RON2023 · Datorii: 2.878.552 RON2024 · Datorii: 3.255.064 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIITORUL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.889.949 RON în 2024, cu un profit net de 157.513 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.889.949 3.128.460 1.618.550 2.148.419 2.021.123
Profit net 157.513 186.019 12.383 247.761 156.859
Capitaluri proprii 923.171 774.857 649.895 587.665 355.852
Active totale 4.178.235 3.653.409 3.912.420 2.934.150 1.788.730
Datorii totale 3.255.064 2.878.552 3.262.525 2.346.485 1.432.878
Număr mediu salariați 18 15 13 19 16

Analiză de risc — insolvență

2.12
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.