Activă Plătitor TVA IAŞI

CUVÎNTUL S.R.L.

CUI
1949454
Reg. Comerț
J1992001829229
Înregistrată
28.11.1992
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.37, SPAŢIU COMERCIAL-DEMISOL, BL.968, cod poștal 700688
12.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 28.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.184.411 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.211.499 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0269 k538 k808 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.346.151 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.212.425 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.201.549 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.181.234 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.184.411 RON2021 · Profit: 238.102 RON2022 · Profit: 191.742 RON2023 · Profit: 128.003 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 24.031 RON2022 · Datorii: 34.316 RON2023 · Datorii: 62.670 RON2024 · Datorii: 101.050 RON2025 · Datorii: 197.474 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CUVÎNTUL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.184.411 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.184.411 1.181.234 1.201.549 1.212.425 1.346.151
Profit net 0 0 128.003 191.742 238.102
Capitaluri proprii 1.211.499 1.307.592 1.356.011 1.608.444 1.416.701
Active totale 1.408.420 1.408.642 1.417.818 1.640.568 1.439.695
Datorii totale 197.474 101.050 62.670 34.316 24.031
Număr mediu salariați 6 7 6 7 8

Analiză de risc — insolvență

12.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.