Activă Plătitor TVA VRANCEA

ARHINOVA SRL

CUI
19380350
Reg. Comerț
J39/919/2006
Înregistrată
07.12.2006
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.19, cod poștal 620054
1.23
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 07.12.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
753.783 RON
▲ 78% vs 2024
Profit net
70.557 RON
▼ 58% vs 2024
Capitaluri proprii
70.797 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0179 k359 k538 k717 k896 k2021 · Cifră de afaceri: 357.386 RON2022 · Cifră de afaceri: 516.201 RON2023 · Cifră de afaceri: 473.221 RON2024 · Cifră de afaceri: 424.201 RON2025 · Cifră de afaceri: 753.783 RON2021 · Profit: 17.997 RON2022 · Profit: 80.600 RON2023 · Profit: 228.155 RON2024 · Profit: 167.413 RON2025 · Profit: 70.557 RON2021 · Datorii: 184.390 RON2022 · Datorii: 302.087 RON2023 · Datorii: 213.988 RON2024 · Datorii: 779.259 RON2025 · Datorii: 896.332 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARHINOVA SRL a avut o cifră de afaceri de 753.783 RON în 2025, cu un profit net de 70.557 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 753.783 424.201 473.221 516.201 357.386
Profit net 70.557 167.413 228.155 80.600 17.997
Capitaluri proprii 70.797 167.653 308.994 80.840 470.045
Active totale 956.273 939.309 514.537 375.305 650.023
Datorii totale 896.332 779.259 213.988 302.087 184.390
Număr mediu salariați 3 2 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

1.23
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.