Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MODELAGE SRL

CUI
19215744
Reg. Comerț
J2006018784404
Înregistrată
21.11.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NICOLAE CÂNEA, NR.48, PARTER. CAMERA 1, cod poștal 23075
-191.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 21.11.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
87.415 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
5.888 RON
▼ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
-265.331 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k174 k261 k348 k435 k2021 · Cifră de afaceri: 74.923 RON2022 · Cifră de afaceri: 77.932 RON2023 · Cifră de afaceri: 95.712 RON2024 · Cifră de afaceri: 77.102 RON2025 · Cifră de afaceri: 87.415 RON2021 · Profit: 3.522 RON2022 · Profit: 27.173 RON2023 · Profit: 8.221 RON2024 · Profit: 123.372 RON2025 · Profit: 5.888 RON2021 · Datorii: 434.895 RON2022 · Datorii: 405.951 RON2023 · Datorii: 399.578 RON2024 · Datorii: 275.924 RON2025 · Datorii: 274.158 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MODELAGE SRL a avut o cifră de afaceri de 87.415 RON în 2025, cu un profit net de 5.888 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 87.415 77.102 95.712 77.932 74.923
Profit net 5.888 123.372 8.221 27.173 3.522
Capitaluri proprii -265.331 -271.219 -394.591 -402.812 -429.985
Active totale 8.827 4.705 4.987 3.139 4.910
Datorii totale 274.158 275.924 399.578 405.951 434.895
Număr mediu salariați 1 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

-191.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.