Activă CLUJ

NIK PROFILE SRL

CUI
19206487
Reg. Comerț
J12/3886/2006
Înregistrată
17.11.2006
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. G-RAL ION DRAGALINA, NR.82, AP.1, cod poștal 400024
-0.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 17.11.2006)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
334.972 RON
▼ 11% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-80.513 RON
▼ 5% vs 2011
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0203 k407 k610 k814 k1,0 mil2008 · Cifră de afaceri: 1.017.278 RON2009 · Cifră de afaceri: 820.573 RON2010 · Cifră de afaceri: 570.337 RON2011 · Cifră de afaceri: 375.834 RON2012 · Cifră de afaceri: 334.972 RON2008 · Profit: 33.661 RON2009 · Profit: 52.903 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 402.995 RON2009 · Datorii: 647.554 RON2010 · Datorii: 696.730 RON2011 · Datorii: 769.346 RON2012 · Datorii: 873.319 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIK PROFILE SRL a avut o cifră de afaceri de 334.972 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 334.972 375.834 570.337 820.573 1.017.278
Profit net 0 0 0 52.903 33.661
Capitaluri proprii -80.513 -76.873 -43.727 -16.742 -69.645
Active totale 792.806 692.473 653.003 630.812 333.350
Datorii totale 873.319 769.346 696.730 647.554 402.995
Număr mediu salariați 1 2 2 3 5

Analiză de risc — insolvență

-0.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.