Activă Plătitor TVA MUREŞ

ND DISTRIBUTION SRL

CUI
19172805
Reg. Comerț
J2006001746268
Înregistrată
07.11.2006
Sediu social JUD. MUREŞ, COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. TOFALAU, NR.671
1.19
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 07.11.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.645.633 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
24.774 RON
▼ 55% vs 2024
Capitaluri proprii
46.741 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0329 k658 k987 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 806.924 RON2022 · Cifră de afaceri: 934.493 RON2023 · Cifră de afaceri: 944.345 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.080.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.645.633 RON2021 · Profit: 18.980 RON2022 · Profit: 66.585 RON2023 · Profit: 11.995 RON2024 · Profit: 54.766 RON2025 · Profit: 24.774 RON2021 · Datorii: 167.168 RON2022 · Datorii: 207.367 RON2023 · Datorii: 281.889 RON2024 · Datorii: 237.422 RON2025 · Datorii: 460.968 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ND DISTRIBUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 1.645.633 RON în 2025, cu un profit net de 24.774 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.645.633 1.080.791 944.345 934.493 806.924
Profit net 24.774 54.766 11.995 66.585 18.980
Capitaluri proprii 46.741 54.967 34.991 66.786 30.741
Active totale 507.218 292.389 316.880 274.153 197.909
Datorii totale 460.968 237.422 281.889 207.367 167.168
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.19
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.