Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SMART WEB CONCEPT S.R.L.

CUI
19166099
Reg. Comerț
J40/17726/2006
Înregistrată
06.11.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.40, BL.33B, SC.A, ET.1, AP.6, cod poștal 11192
-108.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 06.11.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.877 RON
▲ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-167.824 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k72 k108 k143 k179 k2021 · Cifră de afaceri: 2.695 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.972 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.799 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.854 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.877 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 135.747 RON2022 · Datorii: 147.606 RON2023 · Datorii: 161.250 RON2024 · Datorii: 170.183 RON2025 · Datorii: 179.360 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMART WEB CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.877 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.877 1.854 2.799 1.972 2.695
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -167.824 -161.084 -145.230 -137.886 -129.221
Active totale 10.331 8.733 15.234 9.660 6.466
Datorii totale 179.360 170.183 161.250 147.606 135.747
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-108.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.