Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

VADATI SRL

CUI
19134950
Reg. Comerț
J20/1508/2006
Înregistrată
26.10.2006
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, ALEEA TRANDAFIRILOR, BL.4, SC.3, ET.1, AP.28, cod poștal 332016
3.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 26.10.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.866.376 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
94.047 RON
▼ 72% vs 2024
Capitaluri proprii
2.666.962 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
24
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04,3 mil8,6 mil13 mil17 mil21 mil2021 · Cifră de afaceri: 19.030.366 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.585.184 RON2023 · Cifră de afaceri: 21.403.394 RON2024 · Cifră de afaceri: 16.810.296 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.866.376 RON2021 · Profit: 824.996 RON2022 · Profit: 895.042 RON2023 · Profit: 949.253 RON2024 · Profit: 333.528 RON2025 · Profit: 94.047 RON2021 · Datorii: 5.946.099 RON2022 · Datorii: 7.499.563 RON2023 · Datorii: 6.226.727 RON2024 · Datorii: 5.870.487 RON2025 · Datorii: 4.864.863 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VADATI SRL a avut o cifră de afaceri de 14.866.376 RON în 2025, cu un profit net de 94.047 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.866.376 16.810.296 21.403.394 20.585.184 19.030.366
Profit net 94.047 333.528 949.253 895.042 824.996
Capitaluri proprii 2.666.962 3.207.111 3.418.490 2.998.043 2.528.791
Active totale 7.532.133 9.167.225 9.617.570 10.459.176 8.429.665
Datorii totale 4.864.863 5.870.487 6.226.727 7.499.563 5.946.099
Număr mediu salariați 24 29 33 35 35

Analiză de risc — insolvență

3.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.