Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LINA PROD INVEST SRL

CUI
19114758
Reg. Comerț
J2006016532403
Înregistrată
19.10.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SERG. SITA R. VASILE, NR.9, CAMERA 1, cod poștal 32927
-5.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 19.10.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
107.893 RON
▼ 46% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-121.939 RON
▼ 1035% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

073 k146 k219 k292 k365 k2021 · Cifră de afaceri: 193.948 RON2022 · Cifră de afaceri: 189.345 RON2023 · Cifră de afaceri: 242.465 RON2024 · Cifră de afaceri: 198.619 RON2025 · Cifră de afaceri: 107.893 RON2021 · Profit: 10.104 RON2022 · Profit: 25.360 RON2023 · Profit: 38.108 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 365.098 RON2022 · Datorii: 250.080 RON2023 · Datorii: 198.365 RON2024 · Datorii: 232.269 RON2025 · Datorii: 271.706 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LINA PROD INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 107.893 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 107.893 198.619 242.465 189.345 193.948
Profit net 0 0 38.108 25.360 10.104
Capitaluri proprii -121.939 -10.745 86.192 48.084 22.724
Active totale 149.767 221.524 284.557 298.164 387.822
Datorii totale 271.706 232.269 198.365 250.080 365.098
Număr mediu salariați 0 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

-5.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.