Activă Plătitor TVA VRANCEA

DIART MP SRL

CUI
19050620
Reg. Comerț
J2006000710392
Înregistrată
27.09.2006
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR COLONEL NICOLAE VASILESCU, NR.8
7.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 27.09.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.688.440 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
115.583 RON
▲ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
1.015.691 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0338 k675 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.303.817 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.212.530 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.425.629 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.546.765 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.688.440 RON2021 · Profit: 41.483 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 109.175 RON2024 · Profit: 58.347 RON2025 · Profit: 115.583 RON2021 · Datorii: 793.204 RON2022 · Datorii: 770.040 RON2023 · Datorii: 595.274 RON2024 · Datorii: 552.355 RON2025 · Datorii: 427.308 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIART MP SRL a avut o cifră de afaceri de 1.688.440 RON în 2025, cu un profit net de 115.583 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.688.440 1.546.765 1.425.629 1.212.530 1.303.817
Profit net 115.583 58.347 109.175 0 41.483
Capitaluri proprii 1.015.691 953.441 1.131.199 1.022.023 1.337.802
Active totale 1.442.999 1.504.439 1.726.473 1.792.063 2.076.160
Datorii totale 427.308 552.355 595.274 770.040 793.204
Număr mediu salariați 3 3 3 5 5

Analiză de risc — insolvență

7.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.