Activă Plătitor TVA DOLJ

DUMIGHER SRL

CUI
19015762
Reg. Comerț
J2006001656167
Înregistrată
14.09.2006
Sediu social JUD. DOLJ, ORŞ. DĂBULENI, STR. UNIRII, NR.146, cod poștal 207220
-0.27
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bechet
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 14.09.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
746.813 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-11.690 RON
▼ 116% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▼ 10% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0236 k473 k709 k945 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 998.393 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.181.263 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.159.234 RON2024 · Cifră de afaceri: 816.278 RON2025 · Cifră de afaceri: 746.813 RON2021 · Profit: 66.717 RON2022 · Profit: 76.842 RON2023 · Profit: 1.357 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 242.502 RON2022 · Datorii: 336.819 RON2023 · Datorii: 200.423 RON2024 · Datorii: 260.096 RON2025 · Datorii: 343.246 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUMIGHER SRL a avut o cifră de afaceri de 746.813 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 746.813 816.278 1.159.234 1.181.263 998.393
Profit net 0 0 1.357 76.842 66.717
Capitaluri proprii -11.690 74.165 257.026 255.669 178.827
Active totale 331.556 334.261 457.449 665.204 421.329
Datorii totale 343.246 260.096 200.423 336.819 242.502
Număr mediu salariați 9 10 12 10 10

Analiză de risc — insolvență

-0.27
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.