Activă Plătitor TVA MUREŞ

TERMOPELU SRL

CUI
18991305
Reg. Comerț
J2006001399262
Înregistrată
05.09.2006
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. RODNICIEI, NR.67, AP.2, cod poștal 540440
9.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 05.09.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.396.559 RON
▲ 64% vs 2024
Profit net
1.495.697 RON
▲ 625% vs 2024
Capitaluri proprii
2.314.262 RON
▲ 170% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,5 mil3,0 mil4,4 mil5,9 mil7,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.230.228 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.457.881 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.421.507 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.513.795 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.396.559 RON2021 · Profit: 23.018 RON2022 · Profit: 360.975 RON2023 · Profit: 160.355 RON2024 · Profit: 206.275 RON2025 · Profit: 1.495.697 RON2021 · Datorii: 1.497.304 RON2022 · Datorii: 1.331.572 RON2023 · Datorii: 1.249.421 RON2024 · Datorii: 1.459.954 RON2025 · Datorii: 1.479.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERMOPELU SRL a avut o cifră de afaceri de 7.396.559 RON în 2025, cu un profit net de 1.495.697 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.396.559 4.513.795 3.421.507 3.457.881 3.230.228
Profit net 1.495.697 206.275 160.355 360.975 23.018
Capitaluri proprii 2.314.262 857.453 690.855 530.501 169.525
Active totale 3.792.916 2.317.407 1.941.260 1.861.860 1.666.645
Datorii totale 1.479.949 1.459.954 1.249.421 1.331.572 1.497.304
Număr mediu salariați 9 8 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

9.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.