Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ART HAIR SRL

CUI
18987886
Reg. Comerț
J2006014075403
Înregistrată
04.09.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR HATMANUL ARBORE, NR.8-10, PARTER. SPATIUL COMERCIAL
15.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 04.09.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.884.358 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
283.672 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
6.589.273 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
17
▼ 6% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0592 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.169.473 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.715.451 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.873.616 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.959.591 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.884.358 RON2021 · Profit: 1.189.498 RON2022 · Profit: 1.022.805 RON2023 · Profit: 1.142.586 RON2024 · Profit: 1.379.756 RON2025 · Profit: 283.672 RON2021 · Datorii: 442.937 RON2022 · Datorii: 361.406 RON2023 · Datorii: 504.153 RON2024 · Datorii: 545.001 RON2025 · Datorii: 760.470 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ART HAIR SRL a avut o cifră de afaceri de 2.884.358 RON în 2025, cu un profit net de 283.672 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.884.358 2.959.591 2.873.616 2.715.451 2.169.473
Profit net 283.672 1.379.756 1.142.586 1.022.805 1.189.498
Capitaluri proprii 6.589.273 6.472.266 5.777.489 4.732.729 3.709.924
Active totale 7.349.743 6.928.287 6.281.642 5.094.135 4.152.861
Datorii totale 760.470 545.001 504.153 361.406 442.937
Număr mediu salariați 17 18 15 12 19

Analiză de risc — insolvență

15.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.