Activă Plătitor TVA BRĂILA

EFEDRA SRL

CUI
18980535
Reg. Comerț
J2006000701099
Înregistrată
31.08.2006
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.46, BL.A56, SC.A, AP.18, cod poștal 810245
3.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 31.08.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.451.342 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
124.200 RON
▲ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
246.149 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0492 k984 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.077.749 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.274.040 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.358.203 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.461.214 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.451.342 RON2021 · Profit: 168.686 RON2022 · Profit: 129.798 RON2023 · Profit: 134.709 RON2024 · Profit: 120.454 RON2025 · Profit: 124.200 RON2021 · Datorii: 540.936 RON2022 · Datorii: 530.242 RON2023 · Datorii: 561.579 RON2024 · Datorii: 613.970 RON2025 · Datorii: 606.408 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EFEDRA SRL a avut o cifră de afaceri de 2.451.342 RON în 2025, cu un profit net de 124.200 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.451.342 2.461.214 2.358.203 2.274.040 2.077.749
Profit net 124.200 120.454 134.709 129.798 168.686
Capitaluri proprii 246.149 231.949 339.540 237.441 276.060
Active totale 852.557 845.919 901.119 767.683 816.996
Datorii totale 606.408 613.970 561.579 530.242 540.936
Număr mediu salariați 5 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

3.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.