Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

ENIGMA S.R.L.

CUI
1897053
Reg. Comerț
J13/2284/1991
Înregistrată
09.11.1992
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SALCÂMILOR, NR.3, cod poștal 900607
29.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4613
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
287.044 RON
▼ 68% vs 2024
Profit net
399 RON
▼ 75% vs 2024
Capitaluri proprii
487.607 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0234 k468 k703 k937 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 976.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.170.842 RON2023 · Cifră de afaceri: 979.068 RON2024 · Cifră de afaceri: 911.215 RON2025 · Cifră de afaceri: 287.044 RON2021 · Profit: 38.525 RON2022 · Profit: 27.329 RON2023 · Profit: 541 RON2024 · Profit: 1.588 RON2025 · Profit: 399 RON2021 · Datorii: 876.782 RON2022 · Datorii: 681.117 RON2023 · Datorii: 429.284 RON2024 · Datorii: 167.264 RON2025 · Datorii: 21.864 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENIGMA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 287.044 RON în 2025, cu un profit net de 399 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 287.044 911.215 979.068 1.170.842 976.800
Profit net 399 1.588 541 27.329 38.525
Capitaluri proprii 487.607 487.208 485.619 485.078 457.749
Active totale 241.087 419.147 914.553 1.166.195 1.334.531
Datorii totale 21.864 167.264 429.284 681.117 876.782
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

29.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4613).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.