Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUTURE BUSINESS SRL

CUI
18960058
Reg. Comerț
J40/13600/2006
Înregistrată
24.08.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TELEAJEN, NR.10, CAMERA NR. 2, cod poștal 21467
-2.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 24.08.2006)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
7.634 RON
▼ 88% vs 2021
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-168.331 RON
▼ 39% vs 2021
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0159 k317 k476 k635 k793 k2018 · Cifră de afaceri: 162.213 RON2019 · Cifră de afaceri: 159.088 RON2020 · Cifră de afaceri: 17.336 RON2021 · Cifră de afaceri: 61.256 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.634 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 793.263 RON2019 · Datorii: 724.180 RON2020 · Datorii: 732.406 RON2021 · Datorii: 731.387 RON2022 · Datorii: 728.718 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CUTURE BUSINESS SRL a avut o cifră de afaceri de 7.634 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 7.634 61.256 17.336 159.088 162.213
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -168.331 -120.947 -28.448 48.439 157.399
Active totale 560.387 571.097 614.440 631.861 756.969
Datorii totale 728.718 731.387 732.406 724.180 793.263
Număr mediu salariați 0 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-2.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.