Activă GORJ

MEDICPLUS S.R.L.

CUI
18940999
Reg. Comerț
J18/567/2006
Înregistrată
17.08.2006
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA ENERGETICIENILOR, BL.3, SC.3, AP.31, cod poștal 210225
32.41
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 17.08.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
945.210 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
476.357 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
477.709 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0193 k387 k580 k774 k967 k2021 · Cifră de afaceri: 729.110 RON2022 · Cifră de afaceri: 729.670 RON2023 · Cifră de afaceri: 856.665 RON2024 · Cifră de afaceri: 967.356 RON2025 · Cifră de afaceri: 945.210 RON2021 · Profit: 302.848 RON2022 · Profit: 256.567 RON2023 · Profit: 383.059 RON2024 · Profit: 409.454 RON2025 · Profit: 476.357 RON2021 · Datorii: 6.230 RON2022 · Datorii: 14.322 RON2023 · Datorii: 37.270 RON2024 · Datorii: 29.168 RON2025 · Datorii: 29.745 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDICPLUS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 945.210 RON în 2025, cu un profit net de 476.357 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 945.210 967.356 856.665 729.670 729.110
Profit net 476.357 409.454 383.059 256.567 302.848
Capitaluri proprii 477.709 409.722 391.094 268.904 303.088
Active totale 507.454 438.890 428.364 283.226 309.318
Datorii totale 29.745 29.168 37.270 14.322 6.230
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

32.41
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.