Activă Plătitor TVA NEAMŢ

MEGA STAR 2006 SRL

CUI
18879051
Reg. Comerț
J27/839/2006
Înregistrată
25.07.2006
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT PÂRÂUL PINTEI COM. BORCA, cod poștal 617079
10.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 25.07.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.801.150 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
34.526 RON
▲ 122% vs 2024
Capitaluri proprii
1.090.520 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0487 k974 k1,5 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.743.912 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.090.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.886.027 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.435.732 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.801.150 RON2021 · Profit: 254.493 RON2022 · Profit: 178.744 RON2023 · Profit: 104.903 RON2024 · Profit: 15.556 RON2025 · Profit: 34.526 RON2021 · Datorii: 608.518 RON2022 · Datorii: 532.267 RON2023 · Datorii: 325.867 RON2024 · Datorii: 59.562 RON2025 · Datorii: 235.570 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEGA STAR 2006 SRL a avut o cifră de afaceri de 1.801.150 RON în 2025, cu un profit net de 34.526 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.801.150 2.435.732 1.886.027 2.090.000 1.743.912
Profit net 34.526 15.556 104.903 178.744 254.493
Capitaluri proprii 1.090.520 1.055.995 1.040.439 952.182 773.438
Active totale 1.312.742 1.089.254 1.360.761 1.457.697 1.377.090
Datorii totale 235.570 59.562 325.867 532.267 608.518
Număr mediu salariați 6 8 6 6 7

Analiză de risc — insolvență

10.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 220) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.